Galeria fotografii

Komentarze do zdjęć z dnia 2009-07-21

Zdjecie ROSJA / Syberia / Olchon / kalkulator ;)
Qmoszka Qmoszka
[2009-07-21 23:34:04] Nie !!! Ja nie o tym :))) A co¶ się tak czepił w tym temacie ? :((( Że ty nie p
Zdjecie ROSJA / Syberia / Olchon / kalkulator ;)
emski emski
[2009-07-21 15:39:22] sprzet ? Canon rules :-)))
Zdjecie POLSKA / ¶l±skie / WPKiW / ŻÓŁTO MI
Qmoszka Qmoszka
[2009-07-21 12:31:28] No to OK.zacznę od końca ,moskitek chcesz mi się narazić ?? Kwiatki to podstawa
Zdjecie POLSKA / Pomorze  / Pomorze Zachodnie / ¶limak w podróży
emski emski
[2009-07-21 15:35:49] koniecznie podeslij paczka morska swierzutkie :-))
Zdjecie POLSKA / Pomorze  / Pomorze Zachodnie / ¶limak w podróży
Qmoszka Qmoszka
[2009-07-21 08:22:13] Mogę podesłać tego rarytasu :(((( Nie wiem dlaczego to draństwo jest pod ochron±
Zdjecie POLSKA / Pomorze  / Pomorze Zachodnie / ¶limak w podróży
emski emski
[2009-07-21 04:05:00] zdecydowany szkodnik ...szkodzi na talerzu nie popity winkiem :-)) yummie :-))
Zdjecie POLSKA / nad Bałtykiem / Krynica Morska / poranek na plaży
emski emski
[2009-07-21 23:26:11] juz tu byla kiedys taka plaza co mi jedna pani z kopa po glowie dala zakopujac p
Zdjecie POLSKA / ¶więtokrzyskie / Góry ¦więtokrzyskie / widok na ¦więty Krzyż
Qmoszka Qmoszka
[2009-07-21 12:56:46] Za pierwszy plan :))
Zdjecie USA / brak / Washington (stan) / Gory Kaskadowe 3
Bo1 Bo1
[2009-07-21 12:59:18] miło, że "wróciłe¶"... Pzdr :D
Zdjecie WENEZUELA / brak / los llanos / anakonda...
beakal beakal
[2009-07-21 15:23:39] 4 metry ;))) Kuszynka ;)))
Zdjecie WENEZUELA / brak / los llanos / anakonda...
Promyczek Promyczek
[2009-07-21 11:56:53] o kucze, chyba bym sie troche przestraszyla...
Zdjecie WENEZUELA / brak / los llanos / anakonda...
Qmoszka Qmoszka
[2009-07-21 08:28:59] No to fakt MALEŃSTWO :(((
Zdjecie WENEZUELA / brak / los llanos / anakonda...
monek monek
[2009-07-21 04:19:20] jak na anakonde to byla sredniej wielkosci, miala okolo 4 m. a najsc taka moze k
Zdjecie WENEZUELA / brak / los llanos / anakonda...
tommy#1 tommy#1
[2009-07-21 04:15:21] Jakie to duze bylo i gdzies to naszedl ? :)
Zdjecie POLSKA / DOLNY ¦LˇSK-WROCŁAW / PARK SZCZYTNICKI / OGRÓD JAPOŃSKI
Qmoszka Qmoszka
[2009-07-21 22:24:10] Zamienić kamienie na lilie wodne i Monet jak znalazł :)))
Zdjecie POLSKA / DOLNY ¦LˇSK-WROCŁAW / WROCŁAW-OSTRÓW TUMSKI / KATEDRA P/W SW.JANA CHRZCICIELA
Qmoszka Qmoszka
[2009-07-21 23:18:28] No co raz to lepiej !! :)))

Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

IZRAEL / Pustynia Negew / Park Narodowy Avdat

GAMBIA / Bandżul / Rezerwat krokodyli

HISZPANIA / - / Gran Kanaria - Maspalomas

PORTUGALIA / algarve / Olhos de Agua

IRAN / Esfahan / Plac Imama

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl